O nas

Gadżety reklamowe to jedna z najbardziej powszechnych form promowania działalności firmy. 
Drobne upominki z logo pomagają zwiększyć jego rozpoznawalność, a co za tym idzie, znaleźć nowych klientów, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy. 
Zajmujemy się dystrybucją oraz znakowaniem materiałów reklamowych – w zakres naszych usług wchodzi wyszukiwanie i sprzedaż gadżetów odpowiadających wymaganiom klienta, przygotowanie do znakowania pod względem graficznym oraz samo znakowanie. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dla każdego z nich staramy się przygotować propozycję zgodną z jego oczekiwaniami i nawet jeśli potrzebne mu gadżety nie znajdują się w naszej stałej ofercie, znajdziemy je na pewno u naszych dostawców. 

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dla każdego z nich staramy się przygotować propozycję zgodną z jego oczekiwaniami i nawet jeśli potrzebne mu gadżety nie znajdują się w naszej stałej ofercie, znajdziemy je na pewno u naszych dostawców. W związku z tym zachęcamy do wysłania zapytania również dotyczącego artykułów, których nie znaleźli Państwo na naszej stronie.
Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno na etapie przygotowywania oferty, jak i realizacji zamówienia, transakcja przebiegała sprawnie, a wszystkie wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane.
Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem podczas całego procesu realizacji zamówienia, starając się informować go na bieżąco o postępach prac.
Na prośbę potencjalnych klientów, oprócz wyceny, przygotujemy także wizualizację gadżetów oznakowanych logo ich firmy.

Stwórz swoją darmową stronę internetową